Firma Specjalista BHP Tomasz Pitura, obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Siedziba główna firmy znajduje się w Olsztynie oraz w Bydgoszczy.

Wiele lat doświadczeń i praktyki skutkuje dzisiaj profesjonalnym poziomem obsługi z zakresu BHP. Naszymi Klientami są zarówno duże instytucje państwowe, korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Przygotowując dla Państwa ofertę uwzględniamy nie tylko Państwa rzeczywiste potrzeby w zakresie BHP, ale również wielkość i specyfikę działalności. Współpracujemy ze specjalistami wielu dziedzin (m.in. prawnikami, ochrony ppoż., HR managerami), dzięki którym możemy kompleksowo zająć się sprawami BHP w Państwa firmie. Indywidualne podejście i doświadczony zespół pozwalają zaoferować Klientom usługę szytą na miarę, idealnie dostosowaną do działalności i potrzeb Państwa firmy. Jesteśmy świadomi, że rutyna zabija motywację i chęć do pracy,  dlatego też stale poszukujemy nowych inspiracji i rozwiązań. Systematycznie pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych usług i podejmujemy wyzwania, pozwalające uczyć się i tworzyć innowacyjne rozwiązania.

Naszym Klientom oferujemy pełen zakres usług BHP m.in.:

  • tworzenie i kontrolowanie poprawności dokumentacji BHP
  • szkolenia BHP – instruktaż wstępny i stanowiskowy, szkolenia okresowe
  • kursy BHP – również w języku migowym
  • ocenę i monitorowanie ryzyka zawodowego dla stanowisk pracy
  • pełną obsługę w razie wypadku przy pracy lub podejrzenia choroby zawodowej
  • monitorowanie terminów szkoleń, badań, zgłoszeń do instytucji BHP
  • analizę stanu bezpieczeństwa BHP na budowie i w firmie oraz doradztwo BHP
  • bieżące monitorowanie przestrzegania przepisów BHP w firmie
  • reprezentowanie firmy przed instytucjami BHP w toczących się postępowaniach

Wybierając firmę Specjalista BHP Tomasz Pitura otrzymujecie Państwo dostęp do specjalnego systemu zarządzania BHP w firmie, dostępnego on-line z każdego miejsca, który usprawnia monitorowanie i zapewnianie bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa firmie. W systemie znajdziecie Państwo aktualne przepisy BHP, wzory formularzy i rejestrów BHP, jak również uzyskacie dostęp do pełnej dokumentacji z zakresu BHP, ppoż. i ochrony środowiska. Dodatkowo, szanując Państwa czas, umożliwiamy konsultacje ze specjalistą BHP bez konieczności opuszczania firmy (przez skype) oraz możliwość odbycia obowiązkowych kursów i szkoleń bhp poprzez platformę e-learningową.

Zapraszamy do zapoznania się z otrzymanymi referencjami

bhp bhp bhp